Genç Türkiye Zirvesi (Ön Başvurular için Son Tarih 11 Mart 2018)

Genç Türkiye Zirvesi’ni bu yıl 6. kez27 – 29 Nisan 2018 tarihlerinde  ülkemizin 81 ilinden seçilecek 3000 üniversite öğrencisi ve profesyonel gençlerle birlikte İstanbul Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nde  gerçekleştireceğiz.

Aksaray Üniversitesi öğrencilerinin zirvemizde yer alarak  bu fırsatlardan faydalanmalarını ve vizyonlarına yenilikler kazandırmalarını çok isteriz.Genç Türkiye Zirvesi’ni öğrencilerinizle paylaşmanız ve etkinliğimizi onlara duyurmanız etkinliğimize akademik ve manevi bir katkı sağlayacaktır.

“Büyümek İçin Milli Gelişmek İçin Yerli” temasıyla gerçekleştireceğimiz organizasyonda Türkiye ve dünyadaki en başarılı firmaların CEO’larını, genel müdürlerini ve ülkemizin yönetiminde bulunan üst düzey bürokratları bir araya getirerek geleceğimiz olan gençlerin kendilerini geliştirmelerine ve bireysel farkındalıklarını arttırmalarına destek oluyoruz.

Zirve ile birlikte gerçekleşecek olan Genç Türkiye Fuar’ı ile gençlerimizin; Sabancı Holding, Opet, Tüpraş, Arçelik, Simit Sarayı gibi markalarla birebir ileşim kurmasını ve kariyerlerinde  etkili bir başlangıca adım atmasını amaçlıyoruz.

Zirvemiz hakkında detaylı bilgileri  www.gencturkiye.net adresinden edinebilir, başvuru için öğrencilerinizi bu web sitesine yönlendirebilirsiniz. 

Ön başvurularımız için son tarih 11 Mart 2018 olarak belirlenmiştir.