Aksaray Üniversitesi
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi
Fakültemiz 2020-2021 Eğitim-Öğretim Yılı Güz Dönemi Ara Sınavları Hakkında Duyuru

Fakültemiz 2020-2021 Eğitim-Öğretim Yılı Ara Sınavları ödev, proje vb. uygulamalar ile yapılabileceği gibi Uzaktan Eğitim Sistemi (UZEM) Sınav Uygulaması ile de icra edilebilecektir. Ara sınav uygulama yöntemi ilgili dersin öğretim elemanı tarafından belirlenecek, sadece online sınav, sadece ödev, online sınav+ödev vb. uygulamalarla yapılabilecektir.  

Ara sınavlarda Uzaktan Eğitim Sistemi (UZEM) Sınav Uygulaması’nın kullanılması durumunda Fakültemiz ara sınavları aşağıdaki günlerde online olarak ders saatlerinde yapılacaktır. 

DERS GÜNÜ 

ARA SINAV YAPILACAK GÜN 

ARA SINAV SAATİ 

PAZARTESİ 

28 KASIM 2020 CUMARTESİ 

  

Ders programında hafta içi ilgili dersin başladığı saatte 

SALI 

29 KASIM 2020 PAZAR 

ÇARŞAMBA 

5 ARALIK 2020 CUMARTESİ 

PERŞEMBE 

6 ARALIK 2020 PAZAR 

CUMA 

12 ARALIK 2020 CUMARTESİ 

 

*Fakültemiz bölümlerinin Yabancı Dil İngilizce-I ara sınavları 28 Kasım 2020 saat 12:00'da başlatılacaktır.  

**Birinci ve ikinci öğretim programlarında yürütülen derslerin –eğer online sınav yapılacaksa- ara sınavları ilgili dersin ikinci öğretim ders saatinde icra edilecektir. 

 

Ara sınavların yapılışı ile ilgili olarak OBS/ASUZEM mesaj bilgilerinin, online sınav yapılması durumunda ilgili dersin ASUZEM Sınav Aktivitesi’nde tanımlanmış sınav bulunup bulunmadığının öğrencilerimiz tarafından sık sık kontrol edilmesi, gerekli hallerde dersin öğretim elemanı ile irtibat kurulması gerekmektedir.  

 

İİBF DEKANLIK